Özel Ölçü Gardırop ve Portmanto

Günümüzde gardırop ve portmanto seçimi, yaşam alanlarımızda özenle dizilmesi gereken parçalar arasında önemi korumaktadır. Bu blog yazımızda siz değerli müşterilerimize boyut,malzeme ve model seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken noktalar üzerinde bazı tüyolar verdik. Kişiye özel tasarımlarda, verdiğimiz tüyoları gardırop ve portmantoları kullanacağınız alanlara uyguladığınız sürece iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz.Şimdiden iyi seçimler diliyoruz.

Özel Ölçü Gardırop Modelleri: 

Ev içerisinde dekorasyonu etkileyen her küçük detay tasarımsal etkilere sahiptir. Oturma grubu ve halılardan sonra dekorasyonun en önemli parçası olan dolaplar büyük önem taşımaktadır. Dolap tercihinde estetik görüntü ve işlevsellik önemli kriterler arasındadır. Özel ölçülü dolaplar denilince, yaşam alanlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan ve kullanışlı dolaplar akla gelmektedir. Özel ölçü dolapları tercih eden müşterilerimiz genellikle detaylarla kusursuzluğu yaratırlar. Ne büyük ne küçük evinize mükemmel uyumu sağlayacak özel ölçü dolaplar, tasarımınızı benzersiz kılar.

Gardırop Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzdeki birçok farklı model ve tarzda gardırop çeşiti bulunmaktadır. Gardırop alırken dikkate edilmesi gereken önemli maddeler arasında yer alan tasarım çizgisi ve bunun diğer eşyalarla uyumu yaşam alanlarınızda bir tasarımsal bütünlük oluşmasına yardımcı olur. Tasarımsal çizgi; model, renk, boyut ve benzeri unsurları kapsamaktadır. Gardırop tercihi genellikle, kişinin ihtiyaçlarını ve yaşam tarzını kapsayan unsurlar göz önüne alınarak yapılır. Gömme gardıroplar, ray dolaplar, sürgülü kapı gardıroplar, aynalı gardıroplar, şeffaf gardıroplar seçeneklerinizin arasında bulunmaktadır. Doğru seçim için yükseklik, genişlik, tarz ve çekmece sayısı ve benzeri maddelere dikkat edildiği sürece doğru tercih yapılacaktır. Gardıropta yaptığınız seçimin doğru olması her zaman çeşitli avantajlar sağlayacaktır.

Özel Ölçü Gardırop İçin Hangi Malzeme Kullanılmalıdır?

Kişinin talepi ile değişiklik gösteren malzeme tercihi, ev tasarımında kullanılmak istenen tarzı yansıtır. Kullanılmak istenen tarzla harmonik bir görünüm elde edilmeye çalışılır. Gardırop yapımında genelde ağaç kökenli malzemeler kullanılır. Kullanılan ağaç kökenli ahşap malzemeler renk ve yüzey açısından güzel görünüm sağlayıp kullanımda dayanıklılık sunar. İşlenmiş ahşap olan Mdf Levha, gardırop yapımında sıklıkla tercih edilen maddeler arasındadır. Yapılan çeşitli kaplamalar ile gardropunuz için istediğiniz renk seçeneği ve doku parlaklığını vermemiz mümkündür.